Nazwa użytkownika

Jesteś tutaj

Strona główna

gastronomia

Komunikat o błędzie

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/krzysiek/domains/kepacafe.pl/public_html/includes/common.inc).

Obiad po pogrzebie – korzyści organizacji poza domem

Organizacja stypy poza domem staje się coraz bardziej popularna w obecnych czasach. Tradycyjnie, spotkania po pogrzebie odbywały się głównie w domach zmarłego lub jego najbliższych. Jednakże, coraz więcej osób decyduje się na wynajęcie jakiegoś miejsca na takie okazje, np. restauracji. Takie rozwiązanie jest szczególnie chętnie wybierane w dużych miastach, takich jak Wrocław.

Zadbane ściany to zdrowy i estetyczny lokal

Zadbane elewacje w lokalach użytkowych, takich jak kawiarnie czy sale bankietowe, odpowiadają nie jedynie za aspekt wizualny. Oddziałują także na bezpieczeństwo oraz poziom czystości. Toteż tak istotne jest adekwatne wykończenie ścian oraz ich odświeżanie z użyciem właściwych środków. Jest to aspekt mający wpływ na odbiór określonego miejsca.

Lokale gastronomiczne otwarte na gości z psami

Korzystanie z gastronomicznych przekąsek w restauracjach w ogóle nie powinno być trudne wówczas, jeżeli zwiedza się z psem. Dużo obiektów gastronomicznych otwartych jest na przyjęcie gości z pupilami. Jest to prąd, który staje się coraz częściej zauważany. Dlatego nie jest dziwne, iż pojawia się o wiele więcej tego typu lokali, a osoby z psami nie muszą się głowić, gdzie pójść gdy wyjeżdżają na wczasy z psem.

Jak zoptymalizować proces rezerwacji, zamawianie online i dostawy w branży gastronomicznej?

Obecna sytuacja gospodarcza sprawia, iż ogromna ilość firm musi podołać nowym problemom. Dotyczy to także lokali gastronomicznych. W dobie internetowych systemów obsługa gości wstępuje na całkiem wyższy level. Nie dotyczy już jedynie o profesjonalną obsługę bezpośrednio w lokalu, ale również komunikację z konsumentem za pośrednictwem dostępnych źródeł.

Pracujesz jako kelner? Dbaj o swoje nogi

Praca kelnera nie należy do najlżejszych. Jest trudna i dość nerwowa. Wiele godzin stania i obsługi klientów bez wątpienia wywierają wpływ także na kondycję nóg. Jednostki zatrudnione w branży gastronomicznej powinny o nie szczególnie się zatroszczyć i nie zapominać o profilaktyce. W jaki sposób to ziścić i z czego mogą skorzystać kelnerzy na terenie Wrocławia?

Produkty wegetariańskie – jak zaistnieć na rynku?

Obecnie można zauważyć rosnące zainteresowanie oraz popularność dań wegetariańskich, co wynika z rosnącej liczby osób, które pragną prowadzić bardziej racjonalny styl życia. Osoby te coraz częściej sięgają po wspomniane produkty spożywcze, co skutkuje coraz częstszym występowaniem dań wegetariańskich zarówno w domach prywatnych, jak i w lokalach gastronomicznych.

Wsparcie dla lokali gastronomicznych

Przy zakładaniu, czy rozwoju każdego interesu (czy to organizacja imprez weselnych, prowadzenie restauracji, czy innych), bardzo znaczące wydaje się właściwe planowanie. Za każdym razem trzeba się skupić na najistotniejszych punktach, które dostarczają największe dochody i poprawnie je osiągać. Jednym z nich wydaje się spedycja, jaka może znamiennie wpływać na działanie korporacji, a także jej sukces.

Wybierz muzykę na żywo do swojego lokalu

Koncert na żywo w lokalach gastronomicznych, pubach i w pozostałych lokalach jest coraz częściej organizowaną formą urozmaicania wolnych chwil, dostrzegalną w tego rodzaju lokalach. Klienci, którzy spędzają czas w takich obiektach bez wątpienia w takich warunkach będą czuć się wspaniale. Z tego względu kierownicy restauracji, czy barów troszczą się o to, by w ten sposób pozytywnie przedstawić własny interes.

Idealny lokal dla rodziny z dziećmi

Rodzinne wypady do knajpy to fantastyczny koncept na wspólne spędzenie popołudnia. Trudno znaleźć coś wspanialszego niż miłe pogawędki przy pysznym jedzeniu. Ale, jak się do tego przygotować? Na co zwrócić uwagę? Jak wytypować lokal, do jakiego pójdziemy? Rzecz jasna, zależne jest to to od miejscowości. Wszystkie mają coś odmiennego do zaprezentowania. Ale we wszystkich niewątpliwie znajdziemy miejsca świetne dla nas i naszych dzieci. Rzućmy okiem tak więc na miasta kraju nad Wisłą i przekonajmy się, co tam znajdziemy.

Wykorzystanie maszyn sprzątających w branży spożywczej

Są sektory, w jakich czystość i sterylność mają bardzo duże znaczenie. Pośród nich jest sektor spożywczy oraz gastronomia. Zastosowanie odpowiedniego sprzętu do czyszczenia jest w stanie zredukować koszty oraz stworzyć bezpieczne miejsce pracy. Naturalnie zapewni niewątpliwie bezpieczne wytwarzanie bądź sprzedawanie artykułów spożywczych, co jest bardzo znaczące w tej branży.

Strony