Nazwa użytkownika

Jesteś tutaj

Strona główna

Pomysł na szybki obiad

Starając się odżywiać zdrowo, bardzo często potrzebujemy zdecydowanie więcej czasu na przygotowanie na przykład obiadu. Szczególnie na początku, kiedy uczymy się zasad zdrowego żywienia, a także łączenia różnych produktów.

 

Natomiast bardzo łatwym i szybkim sposobem jest przygotowanie na obiad warzyw. Wszystko co musimy zrobić to je pokroić i wrzucić najlepiej na patelnię grillową, żeby nie trzeba było dodawać do nich tłuszczu. Możemy oczywiście skorzystać z gotowych mieszanek mrożonych, albo możemy sami przygotować to co mamy pod ręką i przyrządzić bardzo dobry i szybki obiad.

 

Jest to też dobre rozwiązanie, kiedy zostają nam resztki warzyw na przykład ze śniadania, czy z obiadu z poprzedniego dnia i nie wiemy co z nimi zrobić. Taki obiad nie dość, że jest smaczny, zdrowy, to jeszcze bardzo szybki, a do tego danie na talerzu prezentuje się bardzo smakowicie. Zdrowe jedzenie nie oznacza, że musi nam zajmować dużo czasu, w łatwy sposób możemy wyczarować wiele ciekawych i smacznych dań, które na pewno będą smakowały wszystkim naszym domownikom.