Nazwa użytkownika

Jesteś tutaj

Strona główna

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/krzysiek/domains/kepacafe.pl/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/krzysiek/domains/kepacafe.pl/public_html/includes/menu.inc).

Zdrowe nawyki prosto z Islandii

W różnych państwach wdrażane są różne sposoby troski o sprawność psychiczną oraz organizmu. W Indiach króluje medytacja, a w Japonii często podejmowane są gorące kąpiele. Islandia ma do zaoferowania jeszcze inne opcje wpisujące się w wellness, bazujące na tradycji oraz naturze.

Wody termalne, czyli wellness w stylu islandzkim

Wycieczka na Islandię, w celu poznania nowej koncepcji zdrowia, nie powinna odbyć się bez wypróbowania gorących źródeł. Ich skuteczność tkwi w naturalnych procesach geologicznych. Ten, kto szuka nowego wymiaru wellness, powinien przetestować właśnie gorące źródła. Islandia ma ich wiele. Zanurzenie się w mineralnych wodach sprzyja odprężeniu się, zapewniając efektywną metodę odnowy biologicznej. To nic innego, jak wody termalne można uznać za jeden z cennych punktów na liście „Islandia co warto zobaczyć”.

Zdrowa żywność islandzka

Menu na Islandii odznacza się dużą liczbą pożywnych i pochodzących wprost z natury artykułów. Warto wyodrębnić tu m.in. jogurt Skyr, który jest źródłem białka, a równocześnie nie jest bardzo tłusty. Wyprawa na Islandię nie będzie udana bez spróbowania posiłków bazujących na owocach morza, wysokiej jakości mięsie oraz regionalnych owocach i jarzynach. Te wysokiej klasy, wartościowe produkty gwarantują wyborne wrażenia smakowe. Organizmowi zostają zaś podane wartościowe minerały odżywcze, jakie sprzyjają kondycji zdrowotnej oraz sprawności psychicznej.

Styl życia na Islandii. Jakie płyną z niego plusy?

Kraj islandzki zapewnia bardzo dobre warunki do trenowania medytacji i mindfulness. Zaduma na łonie natury pozwala zdystansować się od trosk i wyklarować umysł. Można ponadto skorzystać z opcji Islandia zorza polarna wycieczka. To wspaniałe doświadczenie, pomagające odnaleźć wewnętrzną równowagę.

Zobacz najbliższe wycieczki i wyprawy:

https://solisci.pl/wyprawy/islandia-extreme/

https://solisci.pl/wyprawy/w-krainie-elfow-i-trolli/ < idealna opcja dla rodzin z dziećmi

Szereg odwiedzających dostrzegło zalety kraju, jakim jest Islandia. Ciekawostki związane z historią, bajeczne krajobrazy i bogata oferta wellness, składają się na cuda. W tym kraju da się znaleźć to, co niezbędne, aby rozkoszować się zdrowym stylem życia. Pewne metody, przykładowo żywienie bądź medytację, można przenieść także do codziennego życia, bez konieczności wyjazdu.